Mapa
strony

Internetowe Biuro Ogłoszeń Prasowych


Nekrologi

Nekrologi - Kondolencje - Wspomnienia - PożegnaniaWybierz tytuł prasowy,
w którym chcesz zamieścić
nekrolog, kondolencje, pożegnanie
Mogą Państwo również przesłać treść zamówienia na nekrolog lub kondolencje do wybranego tytułu prasowego przesyłając na adres e-mail: nekrologi@ibop.pl następujące dane:
  1. nazwa tytułu prasowego
  2. data emisji nekrologu / kondolencji
  3. treść ogłoszenia
  4. dane kontaktowe osoby lub firmy zlecającej ogłoszenie
Po otrzymaniu zapytania dotyczącego publikacji nekrologu lub kondolencji skontaktuje się z Państwem nasz konsultant w celu przedstawienia ceny oraz warunków publikacji.

Zamów nekrolog kondolencje

Za pośrednictwem naszego serwisu mogą złożyć Państwo zapytanie w sprawie publikacji nekrologu, kondolencji, wspomnień, podziękowań w gazetach o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. W celu złożenia zapytania prosimy o kliknięcie w logo wybranej gazety i wypełnienie formularza. Po otrzymaniu od Państwa zapytania nasi konsultanci przedstawią Państwu koszt publikacji nekrologu lub kondolencji w wybranej przez Państwa gazecie.

Gazety ogólnopolskie

Rzeczpospolita Gazeta Wyborcza Nasz Dziennik


Dziennik Gazeta Prawna Puls Biznesu


Gazety regionalne

Rzeczpospolita


Wybierz wydanie:
Gazeta Wyborcza

Wybierz wydanie:

Gazeta Wrocławska Dziennik Zachodni Gazeta Krakowska Dziennik Łódzki Głos Wielkopolski Kurier Lubelski Dziennik Bałtycki Express Ilustrowany Dziennik Polski


Gazety grupy Media Regionalne

Dziennik Wschodni Głos Dziennik Pomorza Gazeta Lubuska Nowa Trybuna Opolska Gazeta Współczesna Gazeta Pomorska Nowiny Kurier Poranny


Inne gazety regionalne

Express Bydgoski Nowości Toruńskie