Mapa
strony

Internetowe Biuro Ogłoszeń Prasowych


Nekrologi

Nekrologi - Kondolencje - Wspomnienia - PożegnaniaMogą Państwo również przesłać treść zamówienia na nekrolog lub kondolencje do wybranego tytułu prasowego przesyłając na adres e-mail: nekrologi@ibop.pl następujące dane:
  1. nazwa tytułu prasowego
  2. data emisji nekrologu / kondolencji
  3. treść ogłoszenia
  4. dane kontaktowe osoby lub firmy zlecającej ogłoszenie
Po otrzymaniu zapytania dotyczącego publikacji nekrologu lub kondolencji skontaktuje się z Państwem nasz konsultant w celu przedstawienia ceny oraz warunków publikacji.

Zamów nekrolog kondolencje

Za pośrednictwem naszego serwisu mogą złożyć Państwo zapytanie w sprawie publikacji nekrologu, kondolencji, wspomnień, podziękowań w gazetach o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. W celu złożenia zapytania prosimy o kliknięcie w logo wybranej gazety i wypełnienie formularza. Po otrzymaniu od Państwa zapytania nasi konsultanci przedstawią Państwu koszt publikacji nekrologu lub kondolencji w wybranej przez Państwa gazecie.

Wybrana gazeta: Gazeta Lubuska
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Rubryka*
Treść
 

lub wybierz plik z treścią nekrologu

Plik z treścią
Daty publikacji
Uwagi do zamówienia

Dane zamawiającego:


Imię*
Nazwisko*
Firma
NIP
Ulica i nr domu*
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Telefon*
E-mail*
Kod antyspamowy* Captcha
Regulamin* *Zapoznałem się treścią regulaminu wraz z zapisami dotyczącymi mojego prawa odstąpienia od umowy.
Polityka prywatności* *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb wykonania Usług (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), zgodnie z polityką prywatności.

Dokładny koszt umieszczenia nekrologu/kondolencji, na podstawie przesłanej przez Państwa treści, w wybranej przez Państwa gazecie wraz z ofertą zawarcia umowy związanej z publikacją nekrologu/kondolencji w gazecie otrzymają Państwo na przesłany w formularzu zapytania adres e-mail.

Wysłanie zapytania nie wiąże się z koniecznością zamówienia nekrologu/kondolencji, a stanowi jedynie zapytanie w sprawie kalkulacji kosztów nekrologu/kondolencji w wybranej gazecie.